(+371) 25404545

  • Biroja tehnikas un aprīkojuma pārvietošanu
  • pakošanu, transportēšanu, izpakošanu un darba vietas iekārtošanu
  • ar pārbraukšanu saistītas konsultācijas
  • pakošanu un izpakošanu
  • mantu uzglabāšanu un noliktavas pakalpojumus
  • kravas apdrošināšanu
  • muitas formalitāšu veikšanu
  • atļauju kārtošanu, dažādu saturu kravu ievešanai un izvešanai.

 

Privāto mantu pārvadāšana:

„KNEK” piedāvā privāto mantu pārvešanu gan Rīgas robežās, gan pa visu Latviju. Mēs nodrošinām visa veida pakalpojumus, kas saistīti ar mantu transportēšanu no klienta izvēlētās vietas un norādīto adresi. Veicam telpās esošo mantu kvalitatīvu iepakošanu, pārvešanu un izpakošanu Jūsu norādītajā vietā. Mums galvenais ir klientu vēlmes un apstākļi, tādēļ ar īpašu attieksmi izturamies pret katru pasūtījumu un atbildam par pakalpojuma kvalitāti līdz pēdējam brīdim.

Veicot pārvadāšanu, nodrošināsim Jūsu mantu pakošanu, iekraušanu un izkraušanu, kā arī uzraudzīšanu, līdz tās nonāk Jūsu izvēlētajā galapunktā. Vajadzības gadījumā organizējam kravas atmuitošanu un izpakošanu norādītajā galapunktā. Tā kā mūs motivē klientu atsauksmes un tālākas rekomendācijas, mūsu prioritāte ir kravas sekmīga nogādāšana izvēlētajā vietā bez liekiem starpgadījumiem. Vadoties pēc darba pieredzē iegūtajām iemaņām un gadu gaitā izkoptām iestrādnēm, mēs garantējam klientam bezrūpību par transportēšanas procesu.

 

Biroju pārvešana:

Vieglākais ceļš uz jaunām telpām!
„KNEK” piedāvā biroju pārvietošanu gan Rīgas robežās, gan pa visu Latviju. Piedāvājam visa veida pakalpojumus, kas saistīti ar mantu transportēšanu no esošās darba vietas un jauno adresi. Veicam telpas esošo mantu kvalitatīvu iepakošanu, atzīmēšanu un pārvešanu. Nogādājam un novietojam mantas Jūsu norādītajā vietā, kā arī atbildam par pakalpojuma kvalitāti līdz pēdējam brīdim. Mums galvenais ir klientu vēlmes un apstākļi, tādēļ ar īpašu attieksmi izturamies pret katru pasūtījumu – gan tajā skaitā dokumentu failu, biroja tehnikas un telpaugu.

 

Speciālo mantu pārvešana:

„KNEK” piedāvā pārvešanas servisu lietām, kam nepieciešama speciāla pieeja – mākslas darbi, savdabīgi izstrādājumi, dzīvnieki, specifiski telpaugi un citas lietas. Uzklausot klientu vēlmes, mūsu speciālisti ieteiks un rekomendēs attiecīgajai lietai labāko risinājumu, to pārvietojot. Galvenais mūsu darbības pamatprincips ir saprast klientu vēlmes un lietām nepieciešamo pieeju. Vairāku gadu garumā uzkrātā pieredze ļauj mums sevi tirgū pozicionēt kā sava aroda profesionāļus, tāpēc speciālo mantu pārvešanai piedāvājam iepakojumus un materiālus, kas nodrošinās Jums bezrūpīgu mantu pārvietošanu.

 

Noliktavu pakalpojumi:

„KNEK” piedāvā pagaidu mantu uzglabāšanu klientam nepieciešamajā laikā.
Jūsu rīcībā ir apsargājama, sausa un apsildāma noliktava, kurā iespējams uzglabāt mantas uz laiku, kamēr norisinās jaunās darba vai dzīvesvietas iekārtošana. 

 

Mūsu aktivitātes
Esam radošs uzņēmums, kas seko līdzi ar savu profilu saistītām aktivitātēm - plenēri, sapulces, izstādes, kongresi.

Atbalstām un piedalāmies mūsu sadarbības partneru rīkotajos pasākumus.

Balstoties uz mūsu rīcībā esošajiem resursiem, stiprinām firmas tēlu un komandu, kurā darbojamies.

 

Mūs izvēlas:
Ar kadru dienu saraksts tiek papildināts ar firmām, kas novērtē mūsu darbu un profesionalitāti.
Nepieciešamības gadījumā, sazinoties ar mūsu administrāciju, varam Jums to vēlamā formātā pārsūtīt.
Aiz cieņas pret katru mūsu klientu.

 

KNEK SADARBĪBAS PARTNERI

cemexFluidostats servissperiBuvemaDoleta