(+371) 25404545

Kontakti

Adrese: Stūrīša iela 25/2, Rīga

Mob.tel.Nr.+371 25404545

eFax+371 66013203

E-pasts: info@knek.lv

 

Celtniecības projektu vadīšana ietver pasūtītāja interešu aizstāvēšanu no būvniecības ieceres līdz pat ekspluatācijā nodošanas posmam un garantijas laika saistību uzraudzībai.

Ja Jūs esat uzticējis celtniecības darbu izpildi kādai celtniecības kompānijai, tad vēlams ir nodrošināties, ka darbi tiek izpildīti kvalitatīvi un laikā.
Ja celtniecības darbus uzraudzīs profesionālis, tas dos Jums iespēju ietaupīt laiku, nervus un naudu, jo profesionāļa uzraudzība neļaus paaugstināt cenas, kā arī kavēt projekta nodošanas termiņus.


Mūsu speciālisti piedāvā veikt būvprojekta izstrādes procesa kontroli un uzraudzību, lai nodrošinātu projekta atbilstību Latvijas Republikā pastāvošajiem normatīvajiem aktiem, tehniskajiem noteikumiem un projektēšanas uzdevumam.


Ļoti būtiska ir māju projektēšanas sanāksmju organizēšana, lai būvprojekta apakšsadaļas būtu savstarpēji saskaņotas. Atsevišķos gadījumos pasūtītājam var būt nepieciešama būvprojekta ekspertīze, ko piedāvā veikt SIA "KNEK" speciālisti.

 

Pasūtītājam piedāvājam:

  • Pakalpojumu nodrošina pieredzes bagāti inženieri, kuriem ir pieredze celtniecības vadīšanā.
  • Sapulču ar darbuzņēmēju nodrošināšana, kuru gaitā tiek apspriesti celtniecības termiņi un tehnoloģiskā secība.
  • Specializētu organizāciju izvēle, kas veic montāžas darbus.
  • Līguma ar darbūzņēmēju izpildes kontrole, tai skaitā darbu grafika un objekta finansējuma kalendārā plāna izpildes kontrole.
  • Piedalīšanās darbuzņēmēja izvēlē un līguma saskaņošanā.
  • Projekta dokumentācijas kontroles nodrošināšana;
  • Piedalīšanās citos pasākumos, kurus veic pasūtītājs.

KNEK SADARBĪBAS PARTNERI

cemexFluidostats servissperiBuvemaDoleta